Dealer Info

Meet our team

Eén garage. Acht collega's. Mecaniciens met gouden handen. Rekenbreinen met humor. Fashionistas met ballen.

Bij Harley-Davidson Gent hebben we verschillende persoonlijkheden. Sommigen van ons kennen misschien niet elk technisch detail over motoren (maar we leren bij!), maar één ding delen we allemaal: we zijn geïnspireerd door wat we doen. 

 

Ann
Zaakvoerster
Finance
Insurance
ann@harley-davidson-gent.be 

 

Stijn
Zaakvoerder
Sales
Parts & accessories
stijn@harley-davidson-gent.be

 

Jens
Sales
Parts & accessories
jens@harley-davidson-gent.be

 

Jan
Parts & Accessories
info@harley-davidson-gent.be

 

Nico
Master Technician
info@harley-davidson-gent.be

 

Jan
Technician

 

Andy
Technician

 

Jessica
Fashion
Lifestyle
jessica@harley-davidson-gent.be

 

Maaike
Communications
Events
maaike@harley-davidson-gent.be